NASZA MISJA i WARTOŚCI

Premium Trainings to butikowa firma doradczo-szkoleniowa, którą stworzyliśmy, aby wspierać naszych partnerów w realizacji kluczowych wyzwań związanych z rozwojem biznesu.

 

Wierzymy, że fundamentem udanej współpracy są relacje oparte na prawdzie i zaufaniu, dogłębne zrozumienie potrzeb oraz wynikający z tego szacunek do wartości, czasu
i pieniędzy.

premium = najwyższa jakość + efektywność + optymalna cena

 

Sebastian Fagasiński, Maciej Mazerant – właściciele Premium Trainings

 

Wspieramy partnerów biznesowych w kreowaniu zysku oraz budowaniu wizerunku poprzez rozwój potencjału pracowników.

WŁAŚCICIELE
 
Sebastian Fagasiński
Sebastian
Fagasiński

Trener, doradca biznesowy – wspólnik Premium Trainings 

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji UŁ oraz studiów podyplomowych w Ośrodku Badań Europejskich UŁ, certyfikowany trener biznesu.

 

Zawodowo:

W Premium Trainings odpowiadam za kompleksowe usługi doradcze w obszarze HR, szkoleń oraz employer branding. Posiadam certyfikat trenera biznesu, prowadzę warsztaty z efektywności osobistej, sprzedaży, budowania zespołów.

Maciej Mazerant
Maciej
Mazerant

Trener, doradca biznesowy – wspólnik Premium Trainings 

Absolwent Wydziału Edukacji Wizualnej Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi oraz studiów podyplomowych „Zarządzanie w kulturze” Polskiej Akademii Nauk.

 

Zawodowo:
Specjalizuję się w content marketingu, komunikacji oraz budowaniu relacji z wykorzystaniem mediów tradycyjnych, internetowych w tym społecznościowych ze szczególnym naciskiem na custom publishing. Doświadczenie wyniesione z realizacji szeregu projektów w ramach własnej agencji content marketingowej Pcontent.pl, wykorzystuję we wdrożeniach z obszaru employer branding.

 

© 2017 / Premium Trainings / Szkolenia i programy rozwojowe dla firm, organizacji, instytucji / Zapytaj o nasze usługi e-mail: sebastian.f@premiumtrainings.pl / tel: +48 604 062 254 / ul. Piotrkowska 59, 90-413 Łódź