„Letnie warsztaty
efektywności osobistej”

Warsztat nr 1 / 15.07 / 10.00 - 13.00

----
W stronę prawdziwych zmian, czyli odkryj
co jest dla ciebie najważniejsze

----
Cena: 139 PLN brutto / w cenie: warsztat, materiały, pyszne ciasto, lemoniada, kawa lub herbata

Warsztat nr 2 / 19.08 / 10.00 - 13.00

----
Kluczowa umiejętność czyli jak wyznaczać cele

----
Cena: 139 PLN brutto / w cenie: warsztat, materiały, pyszne ciasto, lemoniada, kawa lub herbata

Warsztat nr 3 / 09.09 / 10.00 - 13.00

----
Podkręć swoją efektywność czyli sztuka
nadawania priorytetów
----

Cena: 139 PLN brutto / w cenie: warsztat, materiały, pyszne ciasto, lemoniada, kawa lub herbata

>>> Zaoszczędź 15% wartości szkolenia <<<

Przy zgłoszeniu na wszystkie warsztaty i płatności jednorazowej oszczędzasz 15% wartości szkolenia: 350 PLN brutto / w cenie: 3 warsztaty, materiały, pyszne ciasto, lemoniada, kawa lub herbata

Zgłoszenia / zapisy:
maciej.m@premiumtrainings.pl

Podane ceny zawierają podatek VAT / wystawiamy faktury VAT

-----------------------------------

Szczegółowy program:

 

Warsztat nr 1 / 15.07 / 10.00 - 13.00
Podczas pierwszej sesji warsztatowej skupimy się na zagadnieniach fundamentalnych dla każdego człowieka tzn.  poszukiwaniu równowagi w życiu i skutkach jej braku, w kontekście realizacji celów osobistych i zawodowych.

Pomożemy każdemu z Was spojrzeć na swoje życie z lotu ptaka i pomóc odnaleźć wartości dla Was najważniejsze. Następnie przeanalizujemy wspólnie obszary do potencjalnego rozwoju i wyznaczymy kierunki pożądanych zmian, tworząc podstawy do efektywnego wyznaczania celów życiowych.

Warsztat nr 2 / 19.08 / 10.00 - 13.00
„Sukces to cele, reszta to komentarze”. Mało kto zdaje sobie sprawę, że wyznaczanie celów to najważniejsza życiowa umiejętność, którą musisz zdobyć jeśli chcesz odnieść sukces. Niestety większość ludzi przeżywa swoje życie nigdy nie dowiadując się jaki jest prawdziwy sens ich egzystencji.

Dlaczego tak się dzieje? Są 3 kluczowe powody:

  • nieświadomość korzyści wynikających z wyznaczania celów

  • brak wiedzy jak wyznaczać cele

  • obawa przed zmianami.
     

Podczas drugiej sesji skupimy się na poznaniu i przećwiczeniu najskuteczniejszych technik ułatwiających wyznaczanie celów i omówimy korzyści z wdrożenia ww. działań w codziennym życiu.

Warsztat nr 3 / 09.09 / 10.00 - 13.00
Zapewne każdy zna to uczucie, gdy ilość bieżących zadań przytłacza tak dalece, że „nie wiemy w co ręce wsadzić”. Codzienne obowiązki potrafią zająć większość dnia zabierając energię i motywację do realizacji długofalowych celów i zadań związanych z naszym rozwojem osobistym.
I wtedy zadajemy sobie pytanie „Jak mam zmienić swoje życie i osiągać zaplanowane cele, skoro nie mam na to zwyczajnie czasu?”

Na to pytanie odpowiemy podczas trzeciej sesji warsztatowej, podczas której przedstawimy techniki zwiększenia efektywności osobistej oraz nadawania priorytetów, które pozwolą Wam znacząco poprawić skuteczność oraz zarządzać zadaniami w taki sposób, aby jak najszybciej osiągnąć upragnione cele.


 

Miejsce gdzie się spotykamy:

ul. Łagiewnicka 305, 91-001 Łódź

Prowadzący warsztaty:

Sebastian Fagasiński – Trener, doradca biznesowy – właściciel Premium Trainings

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego oraz studiów podyplomowych w Ośrodku Badań Europejskich Uniwersytetu Łódzkiego, certyfikowany trener biznesu.

 

Zawodowo:

Z rynkiem usług szkoleniowych związany jestem od blisko 15 lat. Pierwsze doświadczenia zdobywałem w Instytucie Europejskim koordynując projekty szkoleniowo-badawcze realizowane we współpracy z czołowymi ośrodkami dydaktycznymi z Unii Europejskiej. Wówczas stawiałem też pierwsze kroki jako wykładowca i trener.

© 2017 / Premium Trainings / Szkolenia i programy rozwojowe dla firm, organizacji, instytucji / Zapytaj o nasze usługi e-mail: sebastian.f@premiumtrainings.pl / tel: +48 604 062 254 / ul. Piotrkowska 59, 90-413 Łódź