DLACZEGO EMPLOYER BRANDING?

happy_coworkers_na_strone.jpg

Employer Branding to budowanie spójnego i pozytywnego wizerunku firmy jako pracodawcy w opinii pracowników, kandydatów, klientów oraz partnerów biznesowych.


EB to budowanie wizerunku
„od wewnątrz” organizacji, gdzie głównym odbiorcą działań jest pracownik - najważniejszy beneficjent oraz partner działań kształtujących markę pracodawcy.

PROJEKT EDUKACYJNY PREMIUM TALKS

 

Realizujemy projekt edukacyjny Premium Talks. Prezentujemy interesujących ludzi pracujących
w ciekawych firmach.

KORZYŚCI Z WDROŻENIA USŁUGI

Korzyści z wdrożenia EB:

  • większa lojalność pracowników

  • większy poziom motywacji
    i identyfikacji z firmą

  • spadek poziomu rotacji

  • niższe koszty rekrutacji

  • więcej aplikacji „spontanicznych”

  • więcej rekomendacji pracowniczych

  • mniejsze ryzyko podkupienia pracownika przez konkurencję

  • lepsze dopasowanie kandydatów do kultury organizacyjnej firmy

Co robimy w ramach Employer Branding?

Wykonujemy audyt marki pracodawcy, na podstawie którego opracowujemy raport wraz z rekomendacjami działań w obszarze EB. Wspieramy klienta w tworzeniu strategii EB, wdrażamy narzędzia i rozwiązania pomocne w budowaniu kampanii oraz wewnętrznych inicjatyw w obszarze Employer Branding:

1. Wideo wizerunkowe w tym wspierające projekty rekrutacyjne (np. prezentacja stanowisk pracy, zakresu obowiązków, specyfiki pracy etc.); 

2. magazyny, biuletyny firmowe w wersji elektronicznej i drukowanej;

3. materiały wizerunkowe i rekrutacyjne (np. plakaty, ulotki, katalogi, broszury);

4. strony internetowe wspierające proces rekrutacji, onboardingu; 

5. profile pracodawcy w mediach społecznościowych; 

6. eventy firmowe, kampanie "candidate experience" wspierające procesy rekrutacyjne

7. usługa "Tajemniczego Pracownika"

 

JAK DZIAŁAMY?

Zapoznanie z firmą i konsultacje 

Spotykamy się z Tobą i Twoim zespołem, żeby poznać lepiej Waszą firmę, kulturę organizacyjną oraz plany i wyzwania, jakie sobie stawiacie w obszarze EB. Na tym etapie dokładnie analizujemy potencjał Waszej marki i badamy jak firma, jest aktualnie postrzegana na rynku. Jeżeli zechcecie, opracujemy dla Was szczegółowy audyt marki wraz z rekomendacjami co do dalszych działań w obszarze EB.

Rekomendacje działań i narzędzi:
Na podstawie wyników naszych obserwacji i badań rekomendujemy rozwiązania oraz narzędzia, których wdrożenie pozwoli skutecznie zbudować wizerunek marki. Możemy Wam pomóc w przygotowaniu strategii EB dla całej organizacji lub po prostu opracować wybrane narzędzia, jako element działań wspierających budowanie marki w dłuższej perspektywie.

Tworzenie narzędzi i realizacja działań EB:
Oczywiście wszystko zależy od specyfiki Waszej firmy, profilu działalności, aktualnego wizerunku marki na rynku, potencjalnych potrzeb itp. Jeżeli zależy Wam na profesjonalnych, atrakcyjnych i skutecznych narzędziach EB to z pewnością możecie na nas liczyć.

 

Dzięki usłudze Premium EB Twoja firma zbuduje spójny, nowoczesny wizerunek pracodawcy, poprawi efektywność rekrutacji i zmniejszy wskaźnik rotacji pracowników!

Zapytaj o szczegóły
usługi Employer Branding:
maciej.m@premiumtrainings.pl
tel: +48 606 732 886

© 2017 / Premium Trainings / Szkolenia i programy rozwojowe dla firm, organizacji, instytucji / Zapytaj o nasze usługi e-mail: sebastian.f@premiumtrainings.pl / tel: +48 604 062 254 / ul. Piotrkowska 59, 90-413 Łódź